Tento den se konala klubová výstava v Kolesách u Pardubic v pěkném prostředí jezdeckého areálu. Bylo přihlášeno 174 SBT, z toho 79 psů/ posuzovala Lessi Čisťjakovová a 95 fen/ posuzovala Taťána Deres.


Na tuto výstavu jsem se moc těšila, a to proto, že jsme se sešli s přáteli a mohli podpořit naše dětičky jak po Megu, tak Tymym. I naše výsledky dopadly výborně. Tymy nastoupil ve třídě vítězů a mezi šampiony opět prokázal svoje kvality. Naše dětičky bojovaly ve třídě baby a i ony si odnesli krásné, na nás neobyčejně dlouhé ohodnocení.
Dream Tymy Fransimo Bohemia - V1, CAC
Arisbé Magicblack - VN
Bloody Mary Moravia Lord - VN2 (Dream Tymy Fransimo Bohemia x Wolf Lady Fransimo Bohemia)
Bohemia Fransis Moravia Lord - VN3
Beatrice Princess Moravia Lord - VN
Všem majitelů našich úžasných dětiček gratulujeme a děkujeme za výbornou prezentaci. 

Go to top